Dne 8.4.2026 se uskutečnilo společné setkání stážistů, jejich rodičů vedení školy, pedagogů a projektových pracovníků. Naši žáci absolvovali krátkodobou stáž v Německu, tentokrát zaměřenou na auto obory, gastronomii, kuchař - číšník a cukrář.
Všem stážistům, žákům i učitelům děkujeme za vzornou representaci naší školy a přejeme, aby získané kompetence využili pro jejich budoucí odborný rozvoj.
Mgr. Františka Vyškovská
koordinátor projektu Erasmus+
