Slavnostní ukončení stáže v Německu

Školní rok: 2025/2026

Dne 8.4.2026 se uskutečnilo společné setkání stážistů, jejich rodičů vedení školy, pedagogů a projektových pracovníků.  Naši žáci absolvovali krátkodobou stáž  v Německu, tentokrát zaměřenou na auto obory, gastronomii, kuchař - číšník a cukrář.

Všem stážistům, žákům i učitelům děkujeme za vzornou representaci naší školy a přejeme, aby získané kompetence využili pro jejich budoucí odborný rozvoj.

 

Mgr. Františka Vyškovská

koordinátor projektu Erasmus+

 
 
zpět na výpis aktualit