Euro učeň David Kalvoster a Jaroslav Mezírka opět v Praze

David Kalvoster a Jaroslav Mezírka, studenti oboru Podnikání  sdíleli své zkušenosti s programem Erasmus+ 10. a 11. 2. 2023 v Praze.

 

 

 

Pro absolventy zahraničních odborných stáží Erasmus+ z odporných škol z celé republiky, kteří jsou zapojení do mezinárodní Sítě Euroučnů, bylo pražské dvoudenní setkání příležitostí, jak se lépe poznat a vzájemně se inspirovat. Mezi nimi se setkání zůčastnili i naší bývalí absolventi Jarek Mezírka a David Kalvoster. 

 

Více na: https://www.dzs.cz/clanek/euroucni-na-narodnim-setkani-v-praze-sdileli-sve-zkusenosti-ze-zahranicnich-stazi

 

 

 

 

Mgr. F. Vyškovská
Koordinátor projekt Erasmus+

 

zpět na výpis článků

Související články

Národní setkání Euroučňů 2024

Národní setkání Euroučňů 2024

Dne 15. a 16.3.2024 se naše žákyně Hana Horalíková a Tereza Macková ze třídy 2.N zúčastnily národního setkání euroučňů v Praze.

Euro učeň Jaroslav Mezírka representoval ČR na LTA EuroApprentices v Praze

Euro učeň Jaroslav Mezírka representoval ČR na LTA EuroApprentices v Praze

Jaroslav Mezírka, student oboru Podnikání naší školy dostal jedinečnou příležitost se zúčastnit mezinárodního setkání Euroučňů  od 20. - 23.9.2022 v Praze. Naše hlavní město se stalo po Německu, Rakousku a Maltě čtvrtou hostitelskou zemí, ve které se setkali absolventi stáží Erasmus+ z osmi evropských zemí.

 

Euro učeň Jakub Žídek representoval ČR na Maltě

Euro učeň Jakub Žídek representoval ČR na Maltě

Jakub Žídek, žák SOŠ J. Sousedíka Vsetín, měl to štěstí, že se dostal na základě nominace, do úzkého výběru 5 studentů ČR. Ve dnech 7. 5. – 11. 5. 2019 odcestoval na Maltu, kde se setkal s ostatními euro učni EU z Německa, Rakouska, Velké Británie, Španělska, Polska,  Finska a Itálie.